Dřevěná okna a dveře

Dřevěná okna a balkónové dveře nabízíme v různých dřevinách s povrchovou úpravou s přiznanou přirozenou kresbou dřeva, nebo s krycími laky v odstínech RAL.

IV 68

Základní produktová řada dřevěných oken a balkónových dveří je výhodnou ekonomickou variantou. Okenní systém IV68 z třívrstvého lepeného hranolu s kvalitní vícestupňovou povrchovou úpravou "base finish" ekologickými vodou ředitelnými barvami a dvojím těsněním je k dispozici v základní úrovni bezpečnosti kování v provedení s izolačními dvojskly.

IV 78

Optimální vyvážené provedení dřevěných oken a balkónových dveří s širokým uplatněním. Okenní systém IV78 z tří-čtyřvrstvého lepeného hranolu s kvalitní vícestupňovou povrchovou úpravou "top finish" ekologickými vodou ředitelnými barvami, s dvojím těsněním, je k dispozici ve vyšší úrovni bezpečnosti kování a s termo-akustickými izolačními dvojskly nebo izolačními trojskly. Výborné parametry zvukového útlumu již ve standardu.

IV 92

Exkluzivní provedení dřevěných oken a balkónových dveří vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Okenní systém IV92 z tří-čtyřvrstvého lepeného hranolu s kvalitní vícestupňovou povrchovou úpravou "top finish" ekologickými vodou ředitelnými barvami, s dvojím těsněním, je k dispozici ve vyšší úrovni bezpečnosti kování s vysoce izolačními trojskly. Vynikající parametry tepelné izolace již ve standardu.