Dřevohliníková okna a dveře

Dřevo-hliníková okna a balkónové dveře nabízíme v různých dřevinách s povrchovou úpravou s přiznanou přirozenou kresbou dřeva doplněnou o speciální řadu designových odstínů pro dřevo-hliníkové systémy, nebo krycími laky v odstínech RAL. Hliníkové opláštění je povrchově upraveno práškovými vypalovanými barvami v odstínech RAL, nebo technologií Decoral v imitacích dřeva. 

IV 78

Dřevo-hliníková okna a balkónové dveře poskytují ideální spojení přirozené krásy dřeva v interiéru s trvanlivostí a snadnou údržbou hliníkového okna z exteriéru. Profilový systém IV78 s vícestupňovou povrchovou úpravou "top finish" ekologickými vodou ředitelnými barvami ve spojení s hliníkovým opláštěním z exteriéru je dodáván s těsněním ve dvou rovinách, s vyšší úrovní bezpečnosti a izolačními dvojskly nebo trojskly.

 

IV 92

Nejvyšší řada dřevo-hliníkových oken a balkónových dveří poskytující ideální spojení přirozené krásy dřeva v interiéru s trvanlivostí a snadnou údržbou hliníkového okna z exteriéru pro nízkoenergetické a pasívní domy. Profilový systém IV92 s vícestupňovou povrchovou úpravou "top finish" ekologickými vodou ředitelnými barvami ve spojení s hliníkovým opláštěním je dodáván s těsněním ve dvou rovinách, s vyšší úrovní bezpečnosti a izolačními trojskly.

.