Hliníková okna a dveře

Hliníková řešení pro okna, dveře, závěsné stěny, posuvné systémy a sluneční stěny zajišťuje přední evropský specialista v tomto oboru - Reynaers Aluminium. Systémy Reynaers vždy splňují nejpřísnější nároky na komfort, bezpečnost, architektonické řešení a využití energie. Hodí se pro všechny druhy staveb - od rezidenčních po komerční a průmyslové objekty. 

MASTERLINE 8

MasterLine 8 je jedinečný okenní systém, který nabízí širokou škálu pohledových variant, vysoký výkon z hlediska tepelné izolace, vzduchotěsnosti a vodotěsnosti a rychlost výroby díky její optimalizaci. Tato nová generace inovativních řešení hliníkových oken odráží současný vývoj architektury směřující k maximalizaci denního světla a vysokým izolačním schopnostem.

MasterLine 8 má 3 různé úrovně izolace - vysokou izolaci, izolaci pro nízkoenergetické domy a také variantu pro pasivní domy. Těchto různých izolačních úrovní bylo dosaženo díky integraci nových materiálů. Unikátní koncept umožňuje kombinovat širokou škálu typů okenních prvků, jejich pohledových variant a různých úrovní tepelné izolace. Díky svým konstrukčním variantám, z nichž každá má svůj typický vzhled a dojem, je systém MasterLine 8 vhodný pro jakýkoliv architektonický styl budovy. 

CS 77

Concept System® 77 je vysoce izolovaný okenní systém, který splňuje vysoké nároky na tepelnou izolaci, stabilitu a bezpečnost. Vylepšením tepelných vlastností systému variantami HI a HI+ se hodnota součinitele prostupu tepla rámu Uf dostala až na 1,1 W/(m2K). Jedinečný koncept systému je vhodný také pro použití trojskel a lze tak dosáhnout švýcarského certifikátu Minergie.

Vlastnosti systému jako neprůzvučnost, vodotěsnost, vzduchotěsnost, ale také speciální aplikace jako požární odolnost či odolnost proti průstřelu, splňují nejpřísnější evropské normy. Kromě toho jsou okna ze systému CS 77 dostupná ve 2. a 3. třídě odolnosti proti vloupání, což z nich činí velmi bezpečný systém.
Pro potřeby různých typů budov je systém dostupný v několika designových variantách, Functional, Renaissance a skryté křídlo. Systém CS 77 zahrnuje kompletní řešení pro všechny typy dovnitř a ven otvíravých oken. Snadná kombinace s dveřmi, posuvnými systémy a systémem větrání Ventalis z něj činí univerzální produkt pro všechny typy stavebních konceptů, a to i s nejvyššími požadavky na bezpečnost. 

CP 155

Concept Patio® 155 je prvotřídně izolovaný posuvný a zdvižně posuvný systém, navržený pro vytvoření maximálních prosklených ploch, v kombinaci s vysokým komfortem. Systém principem izolace dokonale navazuje na série CS 77 a CS 86-HI.Systém CP 155 má také vysoce izolovanou variantu, která je díky dosažení ještě lepších izolačních hodnot vhodná pro použití v nízkoenergetických budovách. Zvláštní varianta CP 155 ve variantě s jednou kolejnicí dokonce dosáhla hodnot potřebných pro získání švýcarského certifikátu Minergie.

Posuvný systém CP 155 je dostupný v mnoha různých způsobech otevírání, s nízkým prahem pak nabízí řešení pro lepší přístupnost budovy. Možnost volby automatického motorického otevírání pak zaručuje maximální komfort. Zdvižně posuvný systém umožňuje vytvoření prosklených dveří s extrémními rozměry a hmotností až 400 kg. Systém CP 155 také nabízí estetickou, pohledově minimalistickou středovou část. Kromě toho mohou být dveře ze systému CP 155 v souladu s bezpečnostní třídou odolnosti proti vloupání RC 2 a nabízí tak bezpečné a spolehlivé řešení.